niedziela, 31 sierpnia 2014

Silcare -dzień blogera

Czego potrzebuje każda kobieta? Czasu dla siebie, aby spełniać swoje małe i te większe zachcianki, akceptacji i miłości ze strony najbliższych i poczucia, że jest piękną i wartościową kobietą. Dlatego też coraz więcej kobiet sięga po różnego rodzaju upiększacze, które pomogą osiągnąć im idealny, lub zbliżony do ideału wygląd. Chętniej sięgamy po drogie perfumy, kosmetyki, które pozwolą nam ukryć mankamenty naszej urody, albo uwydatnić nasze walory. Chcemy wyglądać modnie, ale zachowując przy tym nasz indywidualny styl. 
Na potwierdzenie mojej tezy napiszę parę słów o tzw. efekcie szminki. W 2001r. Leonard Lauder szef Estee Lauder Companies, opisał wspomniane przeze mnie zjawisko.  W skrócie polegało ono na tym, że w czasie kryzysu, kobiet nie stać np. na drogie, luksusowe torebki, ale za to stać je na zakup dobrej szminki, przez co mają poczucie luksusu i rekompensują sobie brak możliwości zakupu droższych rzeczy.  
Moim zdaniem, w 2014r. mamy do czynienia z innym zjawiskiem-Efektem lakieru do paznokci. Coraz więcej kobiet stawia na fantazyjny manicure, który podkreśli ich styl, nada swoistego wyrazu lub dopełni stylizację.Dlatego warto zastanowić się, która firma kosmetyczna najlepiej wywiąże się z tego trudnego zadania- ofiarowania kobietom poczucia piękna, luksusu i nadania im niepowtarzalnego "looku". 
W swojej "karierze" przetestowałam już najróżniejsze marki lakierów do paznokci. Były i takie za 2 zł i takie za 50 zł. Każdy produkt jednak ma swoje plusy i minusy. I gdybym miała wskazać jedną firmę, która najlepiej spisuje się tworząc lakiery, wskazałabym firmę Silcare. 
Co sprawia, że lakiery firmy Silcare, a konkretnej pisząc marki The Garden of Colour, są tak wyjątkowe? 
Po pierwsze wyróżniłabym bogatą gamę kolorystyczną, w której każda kobieta znajdzie kolor dla siebie. Dodatkowo firma Silcare odpowiada na zapotrzebowanie klientów, tworząc coraz to nowsze rodzaje lakierów (piaskowe, brokatowe, metaliczne, itp.) Niewątpliwie wielką zaletą jest trwałość lakierów The Garden of Colour, które wytrzymają na paznokciach nawet tydzień! Ale dla mnie, zdecydowanie największym plusem jest fakt, że można je łączyć w nieograniczony sposób i świetnie współgrają z farbami akrylowymi. Oto niektóre ze stworzonych przeze mnie stylizacji, przy użyciu właśnie lakierów The Garden of Colour: 
The Garden of Colour nr 122

The Garden of Colour nr 122

The Garden of Colour nr 131

The Garden of Colour nr 127

The Garden of Colour nr 103

The Garden of Colour nr 128

The Garden of Colour nr 129

The Garden of Colour nr 122

The Garden of Colour nr 111

The Garden of Colour nr 112

Dlatego jeśli któraś z Was nie wypróbowała jeszcze lakierów marki Silcare, to gorąco zachęcam! Lato się kończy, niedługo jesień i zima więc trzeba sobie poprawić nastrój tworząc piękne stylizacje paznokci ;) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz